درباره ما

نام شرکت : سفال تاج لاله‌جین
نام مدیر عامل : عادل بشیری جلال

شرکت سفال تاج از سال ۱۳۷۲ فعالیت در زمینه تولید و صادرات صنایع دستی را با صدور محصولات هنری شهر لاله جین؛ (پایتخت سفال ایران) به کشورهای ترکیه و بلژیک آغاز کرده و در طول این سال ها با رشد روز افزون در زمینه راهیابی به بازارهای جهانی و ارتقاء ارزش دلاری و وزن کالا توانست به عنوان صادرکننده نمونه ملی در سالهای  ۱۳۸۹ – ۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ -۱۳۹۶  و همچنین صادرکننده نمونه استان همدان در سالهای ۱۳۸۶ – ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۳-۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶  نایل آید.

از جمله علل موفقیت بازرگانی سفال تاج می توان به توجه عوامل مجموعه به ارتقاء کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان اشاره کرد؛ همچنین تکیه بر توان ذاتی هنرمندان شریف شهر لاله جین و سعی در استفاده از تکنیکهای جدید در خلق آثار زیبا و با کیفیت سفالین و سرامیکی از دیگر اهداف بازرگانی سفال تاج به شمار می رود. آلمان، ترکیه، هلند، فرانسه، سوئد، بوسنی، عراق، قطر، عمان، امارات متحده عربی، عربستان و افغانستان از بازارهای عمده بازرگانی تاج می باشد.

-سال تاسیس و سابقه فعالیت شرکت : ۱۳۷۲ (بیست و چهار سال )

-محصولات صادراتی شرکت: سفال و سرامیک، مصنوعات چوبی،شیشه تراش خورده (صنایع دستی)

-برندهای ثبت شده: سفال تاج

-گواهی نامه های اخذ شده : صادرکننده نمونه ملی در سالهای  ۱۳۸۹ – ۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ صادر کننده نمونه استان همدان در سالهای ۱۳۸۶ – ۱۳۸۷ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۳ -۱۳۹۴ -۱۳۹۵و ۱۳۹۶ 

-صادرکننده برتر صنایع دستی کشور از سال ۱۳۸۶ تاکنون (از طرف سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری)

-کارآفرین برتر درحوزه دانشگاه‌ های جامع علمی کاربردی کشور در سال۱۳۹۴ و ۱۳۹۵

-عضویت در تشکل‌ها: عضو هیأت مدیره انجمن ملی تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع دستی ایران

-عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان همدان

-رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سفال و سرامیک استان همدان

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...