درباره ما

درباره ما

نام شرکت : سفال تاج لاله‌جین

 

نام مدیر عامل : عادل بشیری جلال

 

شرکت سفال تاج از سال ۱۳۷۲ فعالیت در زمینه تولید و صادرات صنایع دستی را با صدور محصولات هنری شهر لاله جین؛ (پایتخت سفال ایران) به کشورهای ترکیه و بلژیک آغاز کرده و در طو ل این سالها با رشد روز افزون در زمینه راهیابی به بازارهای جهانی و ارتقاء ارزش دلاری و وزن کالا توانست به عنوان صادرکننده نمونه ملی در سالهای  ۱۳۸۹  ۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ -۱۳۹۶  و همچنین صادرکننده نمونه استان همدان در سالهای ۱۳۸۶  ۱۳۸۷  ۱۳۸۸  ۱۳۸۹  ۱۳۹۰  ۱۳۹۳-۱۳۹۴  ۱۳۹۵و ۱۳۹۶  نایل آید.

از جمله علل موفقیت بازرگانی سفال تاج می توان به توجه عوامل مجموعه به ارتقاء کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان اشاره کرد؛ همچنین تکیه بر توان ذاتی هنرمندان شریف شهر لاله جین و سعی در استفاده از تکنیکهای جدید در خلق آثار زیبا و با کیفیت سفالین و سرامیکی از دیگر اهداف بازرگانی سفال تاج به شمار می رود.

آلمان،ترکیه،هلند،فرانسه،سوئد،بوسنی،عراق،قطر،عمان،امارات متحده عربی،عربستان و افغانستان از بازارهای عمده بازرگانی تاج می باشد.

سال تاسیس و سابقه فعالیت شرکت : ۱۳۷۲  ( بیست و چهار سال )

محصولات صادراتی شرکت: سفال و سرامیک، مصنوعات چوبی،شیشه تراش خورده (صنایع دستی)

برندهای ثبت شده: سفال تاج

گواهی نامه های اخذ شده : صادرکننده نمونه ملی در سالهای  ۱۳۸۹ – ۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ صادر کننده نمونه استان همدان در سالهای ۱۳۸۶  ۱۳۸۷  ۱۳۸۹  ۱۳۹۰  ۱۳۹۳ -۱۳۹۴ -۱۳۹۵و ۱۳۹۶ 

صادرکننده برتر صنایع دستی کشور از سال ۱۳۸۶ تاکنون ( از طرف سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری)

کارآفرین برتر درحوزه دانشگاه‌ های جامع علمی کاربردی کشور در سال۱۳۹۴ و ۱۳۹۵

عضویت در تشکل‌ها: عضو هیأت مدیره انجمن ملی تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع دستی ایران

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان همدان

رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سفال و سرامیک استان همدان

بستن
مقایسه